Opis Stanowiska:

  • testowanie i wspieranie aplikacji związanych z branżą automotive,
  • raportowanie wyników przeprowadzonych testów,
  • współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania wykrytych problemów,
  • opracowywanie scenariuszy testowych,
  • przygotowywanie narzędzi i skryptów wspomagających testy automatyczne,
  • doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań,

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu informatycznym,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych,
  • dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • umiejętność prognozowania negatywnych zachowań systemu informatycznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć nauki i ciągłego doskonalenia się.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów księgowo-magazynowych,
  • umiejętność pisania scenariuszy testowych,
  • znajomość przygotowywania przypadków testowych i scenariuszy testowych,
  • znajomość przygotowywania i przeprowadzenie testów zautomatyzowanych w środowisku TestComplete, Selenium, jMeter.

Oferujemy:

  • interesującą pracę nad dużymi projektami informatycznymi przy współpracy z firmami globalnymi: BMW, Mazda, DAF, Iveco, Citroen, Peugeot, DS, Fiat, KIA, Chrysler, Dodge, JEEP, Hyundai, Land Rover, Jaguar, Subaru, Nissan, Honda, John Deere, MAN, Maserati, Ferrari, Mitsubishi,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwości pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia środowisko pracy oparte na stałym zespole Profesjonalistów,
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • możliwość pracy hybrydowej (częściowo zdalnej) po okresie wdrożenia,
  • płatne nadgodziny, premie na podstawie udziału w wypracowanym zysku firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • świeże owoce i napoje,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • firmowy fun room ping-pong,
  • uczestnictwo w imprezach firmowych, szkoleniach.

Forma współpracy do ustalenia:
Umowa zlecnia / Umowa o pracę / B2B

Dodatkowe informacje:
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikację.

CV prosimy przysyłać na adres:
praca@jbr.pl
z dopiskiem w temacie: DPSI TESTER 08 2023j

W treści CV prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. nr 133, poz. 833 oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/679 z dnia 27/04/2016r.
Ponadto oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności J.B.R. Rogowiec Sp. J. dostępną na stronie www.jbr.pl/pl/jbr/polityka_prywatnosci.html