Opis stanowiska:

  • Wsparcie telefoniczno-mailowe użytkowników w bieżącej obsłudze naszych systemów /helpdesk/,
  • Parametryzacja oprogramowania z uwzględnieniem potrzeb biznesowych klienta,
  • Udział w projektach wdrożeniowych i szkoleniach użytkowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie ostatni rok studiów),
  • Umiejętność logicznego myślenia i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do podejmowania podróży służbowych,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Chęć nauki i ciągłego doskonalenia się.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procesów księgowo-magazynowych,

Oferujemy:

  • interesującą pracę nad dużymi projektami informatycznymi przy współpracy z firmami globalnymi: BMW, Mazda, DAF, Iveco, Citroen, Peugeot, DS, Fiat, KIA, Chrysler, Dodge, JEEP, Hyundai, Land Rover, Jaguar, Renault, Subaru, Nissan, Honda, John Deere, MAN, Maserati, Ferrari, Mitsubishi.
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwości pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
  • środowisko pracy oparte na stałym zespole młodych Profesjonalistów,
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • płatne nadgodziny, premie na podstawie udziału w wypracowanym zysku firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy, w spokojnej, zielonej części miasta z ładnym widokiem na góry,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • darmowe miejsce parkingowe,
  • pokoje zamiast openspace'ów,
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,
  • świeże owoce i napoje,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • dofinansowanie do kart sportowych OK System,
  • firmowy fun room: ping-pong, piłkarzyki,
  • uczestnictwo w imprezach firmowych.

Forma współpracy do ustalenia:

Umowa o pracę / B2B

Dodatkowe informacje:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikację.

CV prosimy przysyłać na adres: praca@jbr.pl
z dopiskiem w temacie: DWIPT KONSULTANT 07 2021j

W treści CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez J.B.R. Rogowiec Sp. J. dla potrzeb procesu tej, oraz przyszłej rekrutacji - zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) z dnia 10 maja 2018r., oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ponadto oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności J.B.R. Rogowiec Sp. J. dostępną na stronie www.jbr.pl/pl/jbr/polityka_prywatnosci.html